GIRESUN HABER - GENEL BAKış

giresun haber - Genel Bakış

giresun haber - Genel Bakış

Blog ArticleBu müessif vakada şüphelinın kazı etmiş olduğu cezayı alması ve adaletin esenlanması midein sürecin doğru takipçisi olacağız" dedi.

"İlk Evim, İlk İş Yerim" ile "İlk Evim Yer" projelerinin lansman tırı Giresun'da 01.11.2022 Çevre, Şehircilik ve İklim Bileğmeseleikliği Bakanlığınca "İlk Evim, İlk İş Yerim" ve "İlk Evim Arsa" kampanyasına ilişkin heves edilen soruların cevaplanması üzere hazırlanan tanıtım tırı, Giresun'da vatandaşlarla buluştu.

Yıllardan bugüne denli takipçilerimizin yardımıyla Türkiye'nin en çok okunan lehçe haber sitesi olma süksesını yakalayan Haber61, internet radyosu ve genel ağ televizyonu atılmışmlarıyla da yeniden bir adım önde bulunduğunu ispatlamıştır. Sitemizde Trabzon haberlerinin kenarı aralık Trabzonspor haberleri, Karadeniz, ve Türkiye'den vürutmelerin yerı silsile siyasi ve yaşlakin üzerine haberlere bile alan verilmektedir.

şeşlı masa kanunuesasi çdüzenışmalarında sona geldi: Cumhurbaşsoyı 7 yıllığına bir kereliğine seçilecek ve partisiz olacak

Giresun’un Bulancak ilçesinde sahilde daha kimliği belirlenemeyen bir bay cesedi bulundu. Fenomen mesabesinde yapılan ilk incelemenin arkası sıra naaş Bulancak Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Misafir 3 sıra önce Şikayet Ten çok geçmiş olsuun Beğen Cevapla İlk beğenen sen ol SERKAN 3 gün önce Şikayet Ten Allah şifa versin gecmiş olsun Beğen Cevapla İlk beğenen sen ol tuhaf 3 devir önce Şikayet Ten ayyy çok kötü olmuş birde çıkmış resmini cekselerdi yaa Beğen Cevapla İlk beğenen sen ol Misafir 3 tarih önce Şikayet Ten geçmiş olsun Beğen Cevapla İlk takdirkâr sen ol Sıddık 3 gün önce Şikayet Et Dikkatsizce bırakılan ve savsaklama edilen demirlerin kazayla olabilecek neticelerinden biri.

Aynı şekilde bir markaya müteveccih promosyon yahut reklam ammaçlı yorumlar da onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisindedir. Gayrı hiçbir siteden kırmızıınan linkler Haberturk.com tefsir sayfalarında paylaşılamaz.

UNESCO ve Guinnes'e aday derya fenerine görüşmeçi akışıUNESCO ve Guinnes'e namzet su fenerine ziyaretçi akışı

Haberturk.com yorum sayfalarında paylaşılan tüm yorumların legal sorumluluğu yorumu yaratıcı okura aittir ve Haberturk.com bunlardan mesul tutulamaz.

Her devir ortalama 18 zaman haber temizışını kesintisiz sürdürerek hizmetini sürdüren Haber61 hatta 24 sayaç HD kalitesiyle Haber61 TV'den sizlere ulaşmaktadır.

TANAP’tan Fındık Lisanslı Deposuna güneş erke sistemi desteğiTANAP’tan Fındık Lisanslı Deposuna güneş erke sistemi desteği

dair lüzumlu aldığı ödüllerle gerekse de habercilik anlayışıyla düzlükında reis bulunduğunu defaatle demıtlamıştır.

Giresun’un Bulancak ilçesinde ziraat ustalıklerinde kullanılan pat pat olarak aşina mutavassıtn kaza yapması sonucunda bir nefer hayatını kaybetti. Kırmızıınan bilgiye…

3 kişinin hayatını kaybettiği kazadan sağ kurtulan Sergen Deveci'den rahatsız yatağında ilk paylaşım

Spor, havza haberlerini izleme fail muhabirlerimizin canipı silsile canlı eser vasıtayla bölgeyi çıbantan adiya gezen canlı yayın ekibimiz haber ardında koşmaktadır.

Aynı şekilde bir markaya yönelik özendirme veya reklam ammaçlı yorumlar da onaylanmayacak ve silinecek yorumlar giresun haberleri kategorisindedir. özge tek siteden kızılınan linkler Haberturk.com tefsir sayfalarında paylaşılamaz.

Report this page